Чоловік позбувся на кордоні автомобіля, намагаючись перевезти майже 150 пачок сигарет

Кримінал  4 травня 2016 року, 10:52 715 ФОТО

Прикордонники Мукачівського загону в міжнародному пункті пропуску «Лужанка», під час оформлення транспортних засобів, які прямують на виїзд з України виявили авто, в якому 40-річний громадянин Угорщини спробував провезти 144 пачки сигарет. У пункт пропуску іноземець прибув легковим автомобілем марки «Ауді», смугою «зелений коридор». Під час проходження контролю першої лінії на авто вказаного громадянина спрацював службовий собака, натренований на виявлення тютюнових виробів. Прикордонниками було прийняте рішення про виведення даного авто із загального потоку для проведення спільного поглибленого огляду Під час проведення огляду прикордонники спільно з митниками виявили у пустотілому просторі під декоративною обшивкою капоту майже 150 пачок сигарет.

На правопорушника було встановленим порядком складено протокол. А сам чоловік позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й свого авто. Загальна сума оцінки вилучених речей склала 47 396 гривень, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Ще одну спробу приховано провезти через кордон сигарети, попередили прикордонники у пункті пропуску «Косино». 160 пачок контрабандного тютюну громадянин Угорщини спробував приховати у паливному баку. Сховок іноземця виявили прикордонники спільно з інспектором митниці. Транспортний засіб та цигарки у правопорушника встановленим порядком вилучено.

Сума оцінки транспортного засобу склала 20 тисяч гривень , сигарет – більше 2 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0