Закарпатські прикордонники попереджували контрабандистів пострілами

Кримінал  13 травня 2016 року, 16:05 537

На виконання завдань, які були визначені Прем’єр-міністром України під час проведення наради у Львівській області та завдань визначених Головою Держприкордонслужби прикордонниками Мукачівського загону приймаються рішучі заходи спрямовані на боротьбу з контрабандою діяльністю на державному кордоні. З цією метою підрозділи загону  було посилено додатковими прикордонними нарядами зі службовими собаками та спеціальними засобами. 

Минулої ночі в рамках спеціальної прикордонної операції «Кордон-2016»  прикордонним нарядом відділу «Ділове» під час моніторингу ділянки прилеглої до кордону було виявлено двох осіб, які рухаючись у бік кордону несли з собою пакунки обгорнуті в чорні поліетиленові пакети. Помітивши прикордонників невідомі залишили пакунки та вдалися до втечі в напрямку селища Ділове. На місці втечі прикордонники виявили 5 пакунків тютюнових виробів. Пізніше групою реагування, яка висунулась до місця події було знайдено ще один пакунок з тютюновими виробами. У знайдених пакунках правоохоронці виявили майже 3 тисячі пачок контрабандного тютюну, – зазначає прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

А в ході взаємодії та обміну оперативною інформацією співробітників Мукачівського загону з румунськими прикордонниками було проведено заходи по затриманню порушників, які намагалися переправити партію сигарет через річку Тиса. В результаті, неподалік кордону було виявлено 10 ящиків сигарет. А порушників, які, намагалися переплисти річку та були помічені українськими прикордонниками, довелось зупиняти попереджувальними пострілами вгору. В ході їх переслідування прикордонники відділу «Великий Бичків» затримали громадянина України, який перепливав річку в рятувальному жилеті.  

Також в рамках прикордонної операції та взаємодії прикордонників України та Угорщини було виявлено 21 ящик сигарет. Крім того, прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону помітили неподалік кордону на суміжній стороні 3-х невідомих осіб, про що було проінформовано угорських прикордонників. Трохи згодом навпроти цієї ділянки, за 40 метрів від кордону, прикордонники затримали одного з порушників – громадянина України.    

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0