Екс-директора Ужгородського аеропорту визнали винним у порушенні охорони державної таємниці

Кримінал  16 травня 2016 року, 15:48 623

Апеляційний суд Закарпатської області визнав винним колишнього директора ужгородського аеропорту в адміністративному порушенні вимог чинного законодавства у сфері охорони державної таємниці.

Наприкінці 2015 року співробітники Управління СБУ в Закарпатській області під час спеціальної експертизи зафіксували низку порушень порядку ведення секретного діловодства та збереження інформації з обмеженим доступом в обласному комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт Ужгород», – йдеться у повідомленні прес-групи УСБУ у Закарпатській області.

У 2014 році тодішній керівник аеропорту вже притягався до відповідальності за подібні адміністративні порушення. Але посадовець не усунув виявлені недоліки, натомість допустив нові порушення та створив реальні передумови до можливого витоку інформації з обмеженим доступом.  

За результатом спеціальної експертизи тодішньому директору аеропорту було скасовано допуск до державної таємниці, а матеріали Управління СБУ в Закарпатській області про факти систематичних адміністративних порушень законодавства у сфері охорони державної таємниці в ужгородського аеропорту наприкінці 2015 року були скеровані до суду

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0