Активісти просили у Івана Волошина дозвільні документи, після чого сталась бійка та стрілянина, – Богуславський

Кримінал  18 травня 2016 року, 17:29 981

За словами Романа Богуславського, разом із помічником Євгеном Рахімовим вони нині в пообідній час навідалися на будівництво, що здійснюється на незаконно відчуженому в інтересах та за участі депутата міської ради Івана Волошина історико-архітектурному комплексі "Корона". 

Вже на місці Роман Богуславський, як депутат міської ради, просив у робочих, що працюють на об’єкті, продемонструвати дозвільні документи та погодження на роботи. Ті ж, своєю чергою, відсилали депутата з помічником до власника об’єкту і замовника робіт – Івана Волошина, який, як виявилося, саме перебував на приватизованому свого часу об’єкті.

Так, вийшовши до Романа Богуславського та Євгена Рахімова, Іван Волошин спочатку провокував бійку, а відтак – почав стріляти. Здійснивши 2 чи 3 постріли у бік Романа Богуславського, екс-кандидат у мери Ужгорода відтак стріляв вже у Євгена Рахімова. З кількох пострілів одним у помічника депутата він таки влучив: за підсумками сутички Євгена Рахімова з місця події забирала "швидка", – розповів Роман Богуславський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0