На Закарпаття незаконно намагались ввезти майже тонну імпортного сиру

Кримінал  21 травня 2016 року, 17:55 1088 ФОТО

Сьогодні громадянин України із пасажиркою заїхав автомобілем «Mercedes Vito» на митний пост «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Пройти митний контроль громадяни вирішили по «зеленому коридору». Цей вибір звільняв їх від подачі письмової декларації та означав, що громадяни не перевозить заборонених та обмежених для переміщення предметів.

Працівниками митниці було здійснено поглиблений митний огляд. В результаті – в транспортному засобі виявлено продукти харчування, а саме: 60 упаковок виробів з макаронного тіста (макарони) італійського виробництва та 25 бух сиру (948,4 кг) твердого іноземного виробництва, – інформує відділ організації роботи ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Виявлені продукти харчування пасажирка – громадянка України, визнала своєю власністю.

Таким чином, українка порушила встановлений порядок проходження спрощеного митного контролю, тобто переміщувала через митний кордон України товари, переміщення яких через митний кордон обмежено.

Відповідно до статті 471 Митного кодексу України, зазначені дії мають ознаки порушення митного законодавства. Тож, товар, як безпосередній предмет порушення митних правил, на підставі статті 511 Митного кодексу України – вилучено.

Вартість вилучених продуктів харчування наразі оцінює відповідний спеціаліст-експерт.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0