Суд зобов’язав "Мукачівводоканал" відшкодувати збитки, заподіяні внаслідок порушення природоохоронного законодавства

Кримінал  25 травня 2016 року, 14:23 655

Господарський суд Закарпатської області задовольнив у повному обсязі позов щодо стягнення з Мукачівського міського комунального підприємства “Мукачівводоканал” відшкодування збитків в сумі 51874 гривні.

Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ММКП “Мукачівводоканал”. У ході здійснення заходу державного нагляду (контролю) держінспекторами  виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства ст.17 Закону України “Про відходи” та  ст.ст. 44, 70 Водного Кодексу України, що підтверджено результатами інструментально-лабораторних досліджень відібраних проб стічних вод та  поверхневих вод р. Латориця в контрольних створах. Відповідно до Методики Держекоінспекцією розраховано розмір відшкодування збитків, заподіяних водним об’єктам внаслідок скидів забруднюючих речовин зі зворотними водами з перевищенням встановленого нормативу ГДС та виставлено претензію ММКП “Мукачівводоканал” на суму 51874 гривні для добровільної сплати, – стверджує Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

Оскільки в добровільному порядку комунальним підприємством не було відшкодовано заподіяні збитки, то в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Закарпатській області Мукачівською місцевою прокуратурою було заявлено позов до суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0