Генпрокуратура оголосила керівнику закарпатського "Правого сектора" підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів

Кримінал  29 травня 2016 року, 19:22 1246

Про підозру на своїй сторінці написав сам очільник "правосекторівців" Закарпаття Олександр Сачко.

"Ну ось, нарешті звершилося. Отримав офіційну подяку за довгі роки громадської й політичної праці на благо рідної Держави. У вигляді повідомлення про підозру у скоєнні 15 особливо тяжких злочинів від генеральної прокуратури.

Назвати цей "твір на вільну тему" документом рука не піднімається. На 48 сторінках професіонали-прокурори жалісливо розповідають, як я, будучи організатором і керівником банди, грабував, вбивав, захоплював малолітніх заручників, очолював терористичну організацію, вчиняв опір правоохоронцям, ну і, звісно, хуліганив "з особливим цинізмом". Все переповідати не буду. Повний текст невдовзі буде в мережі у вільному доступі на сторінці мого адвоката Романа Бухтоярова. Сьогодні або завтра чекаю на своє затримання. За законами жанру – серед ночі, з обшуками й непереборним бажанням правопохоронців поспілкуватись", – стверджує Олександр Сачко.

Він заявив, що не буде переховуватись. "Одразу повідомляю, що наміру переховуватись я не маю і в зазначених у цій "підозрі" злочинах своєї вини не визнаю", – йдеться у дописі керівника закарпатського "Правого сектора".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0