Перечинські поліцейські знайшли 14-річну втікачку

Кримінал  8 червня 2016 року, 15:40 612

14-річна жителька одного з сіл Перечинського району ще в квітні перестала відвідувати школу. Не з’явилася і на екзаменаційні іспити. З приводу цього дирекція школи та вчителі звернулися до батьків та у відповідні органи.

А 31 травня до Перечинського відділення поліції із заявою про розшук 14-літньої доньки звернулась її 37-річна мати. Жінка повідомила, що донька пішла з дому ще 1 травня, і про місце її перебування вона не знає. Те, що доньки немає вдома вже місяць, мати пояснила тим, що донька втікає з дому не вперше, – повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Закарпатській області.

За даним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (вбивство). Та невдовзі правоохоронці вийшли на слід юної втікачки.

Знайшли її в одному з міст Львівської області та повернули додому. Як пояснила сама дівчина, 1 травня вона поїхала зі знайомими на автомобілі в сусідній район до родичів, де пробула два дні. Там зустріла знайомихромської народності й поїхала з ними на поїзді до Львівської області. Там пробула з ними майже місяць, ведучи кочівний спосіб життя. Була би й далі, якби її не спіймала поліція.

Чи думала дівчина про наслідки свого легковажного вчинку? Чи розуміла, що за неї хвилюються родичі? Напевно ні, адже за весь час своєї відсутності вона ні разу не зателефонувала матері.

Та й позиція самої матері незрозуміла. Адже за місяць відсутності доньки вдома та абсолютно не переймалася, де вона.

Радує одне: дівчина жива і здорова. А матері за неналежне виховання своїх дітей загрожує адміністративна відповідальність. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0