В Іршаві оштрафували посадовців підприємства, які виплачували працівникам зарплату, нижчу за прожитковий мінімум

Кримінал  1 липня 2016 року, 13:14 638

Спеціалісти Управління Держпраці у Закарпатській області провели перевірку на одному з комунальних підприємств Іршави, під час якої виявили недотримання розміру мінімальної заробітної плати. Зокрема, двом бухгалтерам були встановлені посадові оклади у розмірі, нижчому від законодавчого мінімуму. Керівник і головний бухгалтер пояснили, що таке правопорушення допустили у зв’язку із скрутним фінансовим становищем, у якому зараз перебуває підприємство.

Акт проведення перевірки був розглянутий Управлінням Держпраці у Закарпатській області, внаслідок чого прийнято постанову про накладення штрафу уповноваженими посадовими особами. Так, за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці підприємству доведеться сплатити протягом місяця 29 тисяч гривень, – повідомляє Управління Держпраці у Закарпатській області.

– Принагідно хочу наголосити, – каже перший заступник начальника Управління Держпраці Василь Грицик, – норми законів потрібно неухильно виконувати, щоб потім не було нарікань.  Тим паче, що згідно з останніми змінами, суттєво збільшені розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0