Замість колотого дуба та бука закарпатські бізнесмени експортували граба

Кримінал  3 серпня 2016 року, 16:46 583

Працівники Закарпатської митниці ДФС завадили вивезти із України деревину колоту із граба, яку експортували в Словаччину із неправдивими документами.

В зону митного контролю митного поста «Тиса» Закарпатської митниці ДФС в напрямку «виїзд з України» вантажний автомобіль «DAF» з напівпричепом «KRONE» заїхав 30 липня 2016 року. Керував вантажівкою громадянин України, що працює водієм в приватного підприємця із Закарпатської області, – зазначає ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Згідно з поданими водієм до митного контролю товаросупровідними документами, через митний кордон України в митному режимі «експорт» переміщувалась «деревина паливна колота з дуба та бука», загальними об’ємом 28,21 куб.м та вартістю 880 євро. Відправник товару українське товариство, а одержувач словацьке.

Під час проведення митного контролю та митного огляду вантажу, із залученням спеціаліста, встановлено невідповідність товару заявленому в товаросупровідних документах: у напівпричепі переміщувалась не «деревина колота з бука та дуба», а «деревина колота із граба».

Таким чином, директор товариства, який особисто оформляв товаросупровідні документи на вантаж, вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Він подав митному органу, як підставу до митного оформлення документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, деревину вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0