Закарпатці розбивають лічильники, щоб красти електроенергію

Кримінал  8 серпня 2016 року, 20:47 1191

ПАТ "Закарпаттяобленерго" інформує, що за період з 1 по 7 липня 2016 року працівниками Товариства виявлено 49 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 34 Акти про порушення Правил серед населення та 15 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо), – інформує прес-служба ПАТ "Закарпатгаз".

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж останнього тижня було виявлено у Тячівському районі та місті Ужгород (7 та 5 порушень відповідно). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження приладу обліку(10 випадків).

Також частим порушенням за останній період є пошкодження та зриву пломб енергопостачальника (9 випадків) та самовільне підключення через електролічильник.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 8-ми районах. Найбільше порушень при цьому спостерігається у Виноградівському районі (5 випадків). Так, найпопулярнішим порушенням залишається пошкодження розрахункового засобу обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше) та пошкодження і зрив пломб.

При цьому з 1 по 7 липня 2016 року Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 177,2 тис. грн, із яких:

– у побуті – на суму 1 тис. грн;

– у юридичному секторі – на суму 176,2 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0