Службовці філії "Міжгірське ЛАГ" підробляли акти про очищення лісосік

Кримінал  6 жовтня 2016 року, 12:59 1079

Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України за фактом складення службовими особами філії «Міжгірське ЛАГ» завідомо неправдивого офіційного документу.

Як пояснив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, йдеться про Акт огляду місця заготівлі деревини, інших продуктів лісу та використання корисних властивостей лісу, в якому констатували факт відсутності деревини та інших продуктів і очистки лісосіки після обробки. Проте, як в подальшому показала перевірка екологічного контролю - виявлено захаращення місця рубки порубковими рештками та неліквідною деревиною, тобто очистки на площі 0,45 га насправді проведено не було, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Аналогічно, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 КК України, в ЄРДР зареєстровано кримінальне провадження за фактом складення службовими особами філії «Міжгірське ЛАГ» завідомо неправдивого офіційного документу – Акту огляду місця заготівлі деревини, де так само встановлено, що в одному з кварталів захаращення місця рубки порубковими рештками та неліквідною деревиною, тобто непроведення очистки лісосіки на площі 0,5 га.

Наразі проводяться всі необхідні слідчі (розшукові) та інші процесуальні дії, спрямовані на розкриття вчинених злочинів, зібрання необхідних для цього доказів та притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0