На Закарпатті найчастіше крали електроенергію жителі Тячівщини та Міжгірщини

Кримінал  24 жовтня 2016 року, 13:44 718

ПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 17 по 23 жовтня поточного року працівниками Товариства виявлено 81 факт крадіжок електричної енергії.

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у Тячівському та Міжгірському районах (по 15 та 13 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на засобі обліку, а також методом втручання в роботу засобу обліку через пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Закарпатгаз".

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи-підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок були виявлені у 7-ми районах, із яких найбільше у м. Мукачеві (5 порушень відповідно). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 7-ми випадках) залишається втручання у роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 180,84 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0