Тячівські посадовці незаконно виділили землі лісового фонду

Кримінал  28 жовтня 2016 року, 21:47 760

Тячівською місцевою прокуратурою спільно з Тячівським МРВ управління СБУ в Закарпатській області викрито незаконну оборудку посадових осіб органу місцевого самоврядування та управління Держгеокадастру у Тячівському районі.

Як повідомив керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, посадові особи органу місцевого самоврядування та управління Держгеокадастру у Тячівському районі діючи умисно, в інтересах чотирьох мешканців району внесли завідомо неправдиві відомості у витяги з рішення сесії селищної ради, якими передано у приватну власність на території однієї з селищних рад району земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею 3,06 га та вартістю 927 тис. грн, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Окрім того встановлено, що в порушення вимог Лісового та Земельного кодексів України, вказані посадові особи внесли завідомо неправдиві відомості до технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж вказаних земельних ділянок в натурі (на місцевості), стосовно віднесення їх до земель сільськогосподарського призначення, що послужило їх безоплатній передачі у приватну власність.

При цьому посадовцями не враховано, що дані земельні ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення, які розташовані та перебувають в постійному користуванні одного з Державних лісомисливських господарств району, та які з його постійного користування не вилучались.

За вказаним фактом Тячівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0