Мукачівським чиновникам закидають фінансові порушення на сотні тисяч гривень. За справу взялася прокуратура

Кримінал  31 жовтня 2016 року, 12:04 2422

За повідомленням правозахисника Лариси Ступак, щодо посадових осіб Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міськради розпочато досудове розслідування за  ч.2 ст 367.

Наразі щодо мукачівського УПСЗН відкрито вже три провадження, повідомляє Лариса Ступак.

Чиновникам із ратуші закидають фінансові порушення на загальну суму 765812,42 грн.

Стаття 367. Службова недбалість

1. Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, – карається штрафом від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, – карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Джерело: Трибуна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0