За порушення громадського порядку Івану Данацку присудили 40 годин громадських робіт

Кримінал  4 листопада 2016 року, 20:45 1051

Суддею розглянуто адміністративний протокол, складений патрульною поліцією в місті Ужгороді та Мукачеві, про вчинення мешканцем Ужгородщини хуліганських дій. Так, вказаний громадянин за допомогою кувалди пошкодив домофон на вхідних дверях місцевої прокуратури. За твердженням особи, пошкодження майна правоохоронної установи було здійснено з метою «повернення вільного доступу громадян до адміністративних будівель», а наявним знаряддям – кувалдою, чоловік прагнув відновити справедливість.

Незважаючи на те, що громадянин свою поведінку як хуліганство не розглядає, суд приходить до висновку, що нанесення ударів «кувалдою» в центральній частині міста, а також пошкодження домофону державної установи в робочий час, свідчить про цілеспрямований намір особи порушити громадський порядок, – повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Більш того, суб’єктивна незгода з неможливістю доступу до адміністративних будівель не може вважатися достатньою підставою для виправдання хуліганських дій особи.

Враховуючи, вищевикладені обставини, а також той факт, що постійного заробітку громадянин немає, суд призначив останньому громадські роботи як стягнення за вчинення дрібного хуліганства.

Тож, у разі набрання рішенням суду законної сили, особа впродовж 40-годин громадських робіт працюватиме на благо Ужгордощини. Саме виконання суспільно-корисної діяльності, на думку суду, буде достатнім засобом для перевиховання особи у дусі додержання Закону й громадського порядку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0