Закарпатські та румунські прикордонники затримали двох водолазів-контрабандистів

Кримінал  6 листопада 2016 року, 17:49 1010

Державна прикордонна служба України у тісній співпраці із правоохоронними органами країн ЄС, що межують з нашою державою, продовжує вживати оперативні заходи з метою протидії протиправній діяльності на держкордоні.  

Так сьогодні опівночі в результаті взаємодії українських прикордонників з правоохоронцями Румунії на Закарпатті було не допущено незаконне переправлення через кордон партії тютюнових виробів, – констатує прес-служба Мукачівського прикордонного загону. 

Прикордонниками відділу «Ділове», Мукачівського загону під час моніторингу берегової відмілини р. Тиса було затримано двох осіб у гідрокостюмах. Документів при собі «водолази» не мали, проте повідомили, що є громадянами України. Про виявлення порушників українські прикордонники негайно повідомили румунських колег, які навпроти місця затримання  громадян, знайшли 8 пакунків тютюнових виробів.

Затриманих осіб було доставлено до підрозділу для складання  документів про адміністративне правопорушення. Оцінку діям правопорушників надасть суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0