Українець ховав контрабандні цигарки у газовому балоні авто

Кримінал  6 листопада 2016 року, 19:18 905 ФОТО

Працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили спробу незаконного вивезення із України тютюнових виробів.

Так, сьогодні, 6 листопада 2016 року, на митний пост "Вилок" Закарпатської митниці ДФС заїхав автомобіль "Nissan" з угорською реєстрацією, керував транспортним засобом наш співвітчизник, – повідомляє ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Формою проходження митного контролю громадянин обрав "зелений коридор". При усному опитуванні заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі наявності ознак облаштування транспортного засобу спеціально виготовленими сховищами, працівники митниці прийняли рішення про проведення поглибленого митного огляду автомобіля. В ході здійснення якого, в газовому балоні виявлено приховані від митного контролю 425 пачок цигарок "Rothmans", вітчизняного виробництва, з акцизними марками України.

Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0