На Закарпатті службовці викрили підприємство з "неоподаткованими" птахами

Кримінал  13 листопада 2016 року, 08:37 1489

У Закарпатській області співробітники податкової міліції викрили посадових осіб підприємства, які ухилились від сплати податків. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан. 

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) КК, було встановлено, що керівники підприємства, яке займається вирощуванням зернових, бобових і насіння олійних культур, навмисно не відобразили в бухгалтерському обліку та податковій звітності операції з реалізації молодняка домашньої птиці. Такі дії дозволили зловмисникам ухилитися від сплати податку на додану вартість і податку на прибуток на загальну суму понад 4,6 мільйона гривень, що є особливо великим розміром.

В результаті проведених чотирьох обшуків в офісних та виробничих приміщеннях, а також за місцем проживання засновника і директора підприємства було виявлено поголів’я домашньої птиці в кількості 30 тисяч голів, 30 інкубаційних камер на 40 тисяч яєць кожна, чорнові записи, фінансово-господарські документи, а також невраховані накладні на реалізацію продукції.

Товари описані, готується клопотання про арешт виявленого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Loading...
Коментарі - 0