На Закарпатті прикордонники затримали двох нелегальних мігрантів з Таджикистану

Кримінал  20 листопада 2016 року, 13:15 658

На Закарпатті двоє чоловіків з Таджикистану  двічі намагались потрапити до ЄС, в обох випадках спроби виявились невдалими. Спершу 47-річний та 22-річний мандрівники,  спробували офіційно перетнути кордон з Угорщиною у пункті пропуску «Лужанка».

Проте, в зв’язку з відсутністю у громадян Таджикистану віз, угорські прикордонники відмовили їм у пропуску на територію своєї країни. Відмовили угорські правоохоронці й у наданні іноземцям статусу біженця, за яким звернулись таджики, мотивуючи своє прохання тим, що вони є активними учасниками мітингів проти влади Таджикистану, – констатує прес-служба Мукачівського прикордонного загону. 

Після цього, чоловіки вирішили дочекавшись ночі, перетнути українсько-угорський кордон в незаконний спосіб. Але й ця спроба виявилась невдалою. Нелегалів за 600 метрів до кордону затримали прикордонники відділу «Лужанка» Мукачівського загону. 

Для складання адміністративно-процесуальних документів та з’ясування подробиць незаконної подорожі, іноземців доставлено у відділ прикордонної служби «Лужанка» . Оцінку їх діям визначатиме суд.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0