Прикордонники Мукачівського загону завадили контрабанді майже 8000 пачок тютюнових виробів

Кримінал  21 листопада 2016 року, 11:40 641

На кордоні з Румунією тривають спільні посилені заходи українських та румунських прикордонників по затриманню правопорушників, які намагаються незаконно перемістити контрабандні сигарети через державний кордон. Черговим доказом ефективності таких дій є затримання на Закарпатті. Так учора, отримавши інформацію від румунських колег, про спостереження ними руху двох осіб у бік річки Тиса, по якій проходить кордон, прикордонники відділу «Солотвино» Мукачівського загону негайно висунулись до вказаної ділянки. В результаті оперативних дій, на відстані 150 метрів до держрубежу прикордонники виявили 6 пакунків тютюнових виробів в яких знаходилось 3тисячі пачок сигарет марки «Марбле» без акцизу.

Ще 10 пакунків з сигаретами , виявили прикордонники відділу «Ділове». Під час патрулювання правоохоронці побачили, як поблизу кордону зупинився мікроавтобус з нього вийшли декілька осіб та почали розвантажувати пакунки. Помітивши прикордонників невідомі вдались до втечі автомобілем на якому приїхали. На місці зупинки транспортного засобу контрабандисти покинули 10 пакунків в яких знаходилось 4800 пачок марки «Марбле» без акцизу, – інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Виявлені сигарети доставлено до відділу прикордонної служби. Згодом контрабандний тютюн прикордонники передадуть компетентним органам.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0