Рекетиру з Мукачева загрожує 7 років тюрми

Кримінал  2 грудня 2016 року, 21:23 2185

На час проведення досудового розслідування, мукачівець перебуватиме за гратами. Саме таке рішення було прийняте слідчим суддею Ужгородського міськрайонного суду.

Відтак, особа підозрюється у вимаганні 15-ти тисяч гривень від мукачівця. Як вбачається з показань потерпілого, вимагання було поєднане з погрозою вбивства та заподіяння ушкоджень майну чоловіка. Тож, правоохоронці інкримінують мукачівському «рекетиру» злочин , покарання за яке сягає семи років позбавлення волі, – інформує прес-служба Ужгородського міськрайонного суду.

Ризики, заявлені правоохоронцями під час судового слухання, а саме можливість впливу на потерпілого та свідків, задля уникнення покарання, є вагомим фактором, котрий спонукав суд до обрання найсуворішого запобіжного заходу – тримання під вартою.

До того ж, в судовому засіданні було встановлено, що нещодавно вироком Мукачівського міськрайонного суду юнака було засуджено до чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в один рік за умисне заподіяння правоохоронцю тілесних ушкоджень. Проте, як свідчать події 1 грудня, належних висновків особа не зробила та на шлях виправлення не стала.

Враховуючи вищевикладене, застава як альтернатива триманню під вартою – судом не обрано.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0