Земельну ділянку вартістю понад 2 млн грн, яку було незаконно надано в оренду, повернуто державі

Кримінал  5 грудня 2016 року, 22:10 904

Берегівським районним судом задоволено позовну заяву Берегівської місцевої прокуратури про визнання недійсним рішення Берегівської міської ради від 27.02.2015 року та про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки загальною площею 0,4161 га і вартістю понад 2 млн грн, що розташована в м. Берегово, укладеного Берегівською міською радою з фізичною особою.

Як повідомили в Берегівській місцевій прокуратурі, районний суд визнав підставним позов місцевої прокуратури щодо визнання рішення Берегівської міської ради та укладений договір незаконним. Прокуратурою в суді доведено, що рішення Берегівської міської ради прийнято з порушенням вимог Земельного кодексу України, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Оскільки земельну ділянку комерційного призначення площею 0,4161 га і вартістю понад 2 млн грн було передано в оренду фізичній особі без проведення земельних торгів та за відсутності розробленого проекту землеустрою зміненого цільового призначення земельної ділянки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0