Мукачівські прикордонники попередили спробу незаконного вивезення неповнолітньої дитини

Кримінал  7 грудня 2016 року, 15:57 383

Вчора, 6 грудня, у пункт пропуску “Лужанка” прибула жінка, яка разом із 12-річною донькою прямувала до Угорщини. Прикордонникам під час перевірки документів українка надала нотаріальне доручення зі згодою батька на вивіз дівчинки за кордон. Проте, в ході перевірки співробітники держприкордонслужби з’ясували, що доручення видане незаконно, адже на момент його видачі батько не перебував на території України.

Про ознаки можливого кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст. 358 Кримінального кодексу України було проінформовано представників Національної поліції. Жінка разом з дитиною змушені були залишитися на території України, – повідомляє прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Нагадуємо, що відповідно до правил перетинання державного кордону громадянами України, виїзд за межі України неповнолітніх громадян України у випадку прямування без батьків чи в супроводі одного з батьків здійснюється за наявності, паспортного документа та нотаріально посвідченої згоди батьків із зазначенням держави прямування та відповідного часового проміжку перебування у цій державі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0