На Закарпатті у контрабандиста-угорця виявили цигарки

Кримінал  11 грудня 2016 року, 21:11 1320

Сьогодні, 11 грудня 2016 року, в зону митного контролю пункту пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС, на смугу «зелений коридор» заїхав «Оpel», реєстраційний номер Угорщини.

Керував автомобілем громадянин Угорщини. Під час проведення огляду автомобіля «Opel», закарпатські митники спільно з прикордонниками виявили приховані від митного контролю в спеціально виготовлених тайниках цигарки загальною кількістю 1890 пачок, із них 290 пачок цигарок без марок акцизного збору та 1570 пачок цигарок «Rothmans» та «Bond» з акцизними марками України, – зазначає ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Наразі складається протокол про порушення митних правил, дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил цигарки з акцизними марками та автомобіль буде вилучено. В подальшому справу буде передано до суду.

Цигарки без акцизних марок будуть передані до податкової міліції ГУ ДФС у Закарпатській області. Відомості про протизаконні дії будуть внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0