В Ужгороді пенсіонерці повернули незаконно відібрану землю

Кримінал  13 грудня 2016 року, 16:36 981

Погодившись з позицією прокуратури, а пеляційний суд області скасував незаконне рішення Ужгородського міськрайонного суду, яким всупереч моральним, процесуальним та матеріальних нормам було позбавлено права володіння пенсіонерку частини її земельної ділянки в м. Ужгород та стягнуто з літньої жінки судові витрати за сфальсифікований висновок експерта.

Як повідомив начальник відділу забезпечення представництва в суді Андрій Малинич, відповідачем було самовільно захоплено та забудовано частину земельної ділянки сусідки-пенсіонерки та встановлено огорожу, – інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

При активній позиції прокурора, яким забезпечувалася реалізація конституційної функції представництва, поновлено права пенсіонерки і винесено законне рішення про подальше користування нею своєю земельною ділянкою.

Вказане судове рішення  безперечно стане ще одним кроком для відновлення довіри суспільства до органів прокуратури і суду в утвердженні принципів верховенства права і справедливості.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0