На Міжгірщині підприємець вже два роки затягує з укладанням договору про пайову участь: прокуратура звернулася до суду

Кримінал  20 грудня 2016 року, 11:44 569

Хустською місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави, в особі Пилипецької сільської ради Міжгірського району, про визнання укладеним договору про пайову участь (внесок) замовника у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури с. Пилипець Міжгірського району Закарпатської області.

Як уточнили у Хустській місцевій прокуратурі встановлено, що у 2014 році в Управлінні ДАБІ у Закарпатській області було зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації об’єкта, розташованого в с. Пилипець, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Однак, підприємець-замовник, який є жителем Міжгірського району, всупереч імперативним вимогам діючого законодавства України у сфері містобудування, після реєстрації вищезгаданої декларації не уклав договір про пайову участь у розвитку інфраструктури з Пилипецькою сільською радою, хоча зазначений орган місцевого самоврядування й звертався до нього письмово з вимогою про необхідність обов’язкового укладення такого правочину.

Вказане, у свою чергу, стало підставою для вжиття прокуратурою заходів представницького характеру.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0