Поліцейські Закарпаття вилучили понад півтори тисяч одиниць піротехніки

Кримінал  26 грудня 2016 року, 16:18 1028

У ці передноворічні дні закарпатська поліція проводить оперативно-профілактичні відпрацювання ринків, населених пунктів  з метою виявлення та недопущення незаконного розповсюдження піротехнічних засобів.

Вже перевірено 30 ринків, де виявлено 6 фактів незаконної реалізації піротехнічної продукції, констатує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

З незаконного обігу вилучено 1501 одиницю піротехніки загальною вагою майже 4 кг. Складено 7 адмінпротоколів за ст.195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тобто порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу в розмірі від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто до 1020 гривень з конфіскацією самої піротехніки.

Закарпатська поліція нагадує, що піротехнічну продукцію слід купувати в спеціалізованих торгових закладах, де вся продукція сертифікована. При поводженні з піротехнікою слід бути обережними, адже в минулі роки в області було чимало випадків травмувань громадян салютами, ракетами, петардами та іншою піротехнічною продукцією. Не варто використовувати піротехніку в людних місцях, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніннятощо. Заборонено давати такі вибухонебезпечні речі дітям.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0