Ревізія Держфінінспекції виявила в Управлінні праці та соцзахисту Мукачівського міськвиконкому порушень на суму понад 700 тисяч гривень

Кримінал  27 грудня 2016 року, 11:47 2160

Мукачівською місцевою прокуратурою проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службової недбалості у діях працівників управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради за ч.2 ст. 367 КК України.

Як повідомив виконувач обов`язків керівника Мукачівської місцевої прокуратури Роман Романик, працівниками Держфінінспекції проведено ревізію окремих питань використання коштів, виділених з Державного бюджету, а також законності призначення, нарахування та виплати усіх видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради за період з 1 січня 2014 року по 30 червня 2016 року, – констатує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Відповідно до акту ревізії, виявлено фінансових порушень на загальну суму понад 700 тис.грн, у тому числі понад 400 тис.грн – незаконне витрачання бюджетних коштів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0