Десять років проведе за гратами житель Кіровоградщини, який у Мукачеві вчинив розбійний напад на літню жінку

Кримінал  24 січня 2017 року, 18:34 914

Вироком Мукачівського міськрайонного суду жителя Кіровоградської області за вчинення розбою (ч.3 ст. 187 КК України), тобто, нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаним із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений особою, яка раніше вчинила розбій, поєднаний із проникненням у житло, призначено покарання у вигляді 10 років позбавлення.

Встановлено, що 24 березня 2016 року у місті Мукачево злочинець, який приїхав у Закарпаття до своєї тітки, увійшов до будинку сусідки – літньої жінки та, нанісши їй кілька ударів кулаком в область обличчя, викрав золоті сережки та гаманець з 400 грн. В результаті розбою чоловік заволодів майном потерпілої на загальну суму майже 8 тис. грн, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому так і не визнав, незважаючи на те, що державним обвинувачем надано беззаперечні докази його винуватості.

Враховуючи ряд обставин, що обтяжують покарання, відсутність обставин, які б його пом’якшували,  а також те, що чоловік вже неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за вчинення корисливих злочинів (у тому числі відбував покарання за вчинення розбою), що свідчить про небажання ставати на шлях виправлення, прокурор просив  призначити покарання у вигляді 8 років позбавлення волі, частково приєднати невідбуту частину покарання за попереднім вироком і остаточно призначити покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Суд своїм вироком призначив злочинцю покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0