Прокуратура оголосила підозру головному інспектору відділу митного оформлення посту «Лужанка»

Кримінал  25 січня 2017 року, 10:54 1754

Прокуратурою області спільно з слідчим відділом управління Служби безпеки України в Закарпатській області повідомлено про підозру головному інспектору відділу митного оформлення митного поста «Лужанка» Закарпатської митниці Державної фіскальної служби про те, що він підозрюється в умисному, з метою отримання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи, використанні службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Встановлено, що 6 грудня 2016 року головний інспектор відділу митного оформлення митного поста «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС, умисно, зловживаючи службовими обов’язками, не провів в повному обсязі митний контроль транспортного засобу марки «Mercedes-Benz», який в подальшому був зупинений співробітниками УСБ України в Закарпатській області.

За результатами митного огляду вказаного автомобіля «Mercedes-Benz», виявлено товар, який знаходився в 48 пакунках загальною вагою понад 1113 кг та вартістю близько 800 тис.грн, – стверджує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Відповідно до інформації Закарпатської митниці ДФС сума митних платежів, яка підлягала б сплаті у разі випуску у вільний обіг вищевказаних товарів складає понад 252 тис грн.

Виходячи з наведеного, головний інспектор відділу митного оформлення МП «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС пропустив на митну територію України автомобіль марки «Mercedes-Benz», із нерозмитненим товаром, чим спричинив настання тяжких наслідків у вигляді несплати до державного бюджету вказаних платежів на суму понад 252 тис грн, що більше, ніж у 250 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0