За вбивство чоловіка жителя Кольчина засудили до 11 років позбавлення волі

Кримінал  1 лютого 2017 року, 13:37 1511

Вироком Мукачівського міськрайонного суду жителяя смт.Кольчино, Мукачівського району визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, а саме в умисному протиправне заподіяння смерті іншій людині та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У судовому засіданні обвинувачений, незважаючи на наявність  беззаперечних доказів його винуватості, так і не визнав вину у вчиненому та не розкаявся, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Враховуючи тяжкість вчиненого злочину та те, що чоловік не усвідомив  протиправність вчиненого і всіляко намагався виправдати себе, суд підтримав позицію прокурора, що останній не зможе виправитися без ізоляції його від суспільства та призначив йому реальну міру покарання.

Нагадаємо, що 16 грудня 2015 року в смт. Кольчино у власному помешканні, під час сварки наніс гостю щонайменше 11 ударів колючо-ріжучими і твердими тупими предметами. Внаслідок нанесених тілесних ушкоджень потерпілий невдовзі помер.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0