Підприємець взяв в оренду землю вартість 18 мільйонів для сінокосіння, а насправді "викачує" з неї природні багатства

Кримінал  3 лютого 2017 року, 11:35 1187

Тячівською місцевою прокуратурою, у в ході вивчення інформації Тячівської районної державної адміністрації щодо додержання вимог земельного законодавства при користуванні земельними ділянками за межами населених пунктів району, встановлено, що між Тячівською РДА та одним із фермерських господарств укладено договір оренди земельних ділянок загальною площею 100 га для сінокосіння та випасання худоби.

Згідно висновку експерта ринкова вартість вказаної земельної ділянки, за договором оренди, станом на 01.01.2017 становить майже 18 млн. грн., – йдеться у публікації прес-служби прокуратури Закарпатської області.

Проте, в порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про оренду землі»,  орендар використовує вказану земельну ділянку не за цільовим призначенням, зокрема замість випасання худоби та сінокосіння проводить видобуток піщано-гравійної суміші без відповідних на те дозволів.

З метою вжиття заходів щодо повернення вказаної земельної ділянки у державну власність та розірвання вказаного договору оренди з орендарем, місцевою прокуратурою подано позовну заяву в інтересах Тячівської РДА до Господарського суду Закарпатської області про розірвання договору оренди земельної ділянки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0