Угорець намагався підкупити прикордонників, щоб ті закрили очі на його правопорушення

Кримінал  6 лютого 2017 року, 11:57 772

Державна прикордонна служба України продовжує вживати комплексних заходів, направлених на протидію корупції серед персоналу відомства.

Учора  прикордонники відділу «Лужанка»  Мукачівського загону в рамках проведення акції «Вільні від корупції» зафіксували чергову спробу давання неправомірної вигоди, – інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

До пункту пропуску «Лужанка» на виїзд з України прибув 50-річний громадянин Угорщини. Під час проходження прикордонного контролю охоронці кордону виявили, що чоловік перевищив встановлений термін перебування в Україні.

 У ході з’ясування обставин правопорушення, іноземець запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в сумі 200 гривень, на що отримав категоричну відмову.

Щодо можливих  ознак злочину передбаченого ч.1 статті 369 кримінального кодексу України, з метою прийняття правового рішення, по даному факту було  повідомлено  співробітників поліції.

Крім того даного громадянина за порушення передбачене ч 2. ст.. 203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0