На Закарпатті засудили екс-працівника лісництва, який за хабар хотів вплинути на рішення комісії про дозвіл суцільних санітарних рубок

Кримінал  8 лютого 2017 року, 10:45 1076

Вироком Великоберезнянського районного суду колишнього працівника Чорноголівського лісництва ДП «Великоберезнянське ЛГ». Чоловіка визнано винним у одержанні неправомірної вигоди за обіцянку здійснити вплив на членів комісії, які проводили обстеження лісових насаджень лісового фонду ДП «Великоберезнянське ЛГ» на предмет доцільності проведення в них суцільних санітарних рубок (ч. 2 ст. 3692 КК України (зловживання впливом), – констатує прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За результатами судового розгляду суд погодився із доводами прокурора щодо винуватості обвинуваченого у інкримінованому йому злочині та визнав особу винною у вчиненні кримінального правопорушення. В результаті вже колишнього працівника Чорноголівського лісництва ДП «Великоберезнянське ЛГ» засудженого і призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0