Суд продовжив допит свідків у справі "мукачівської стрілянини"

Кримінал  8 лютого 2017 року, 16:55 967 ФОТО

Сьогодні у Мукачівському міськрайонному суді відбулося останнє на цей тиждень засідання по справі, обвинуваченими в якому є Бурча Володимир Володимирович, Деяк Сергій Васильович, Мунчак Роман Іванович та Горбенко Родіон Ігорович.

На судове засідання з’явилися та були допитані 7 свідків подій 11.07.2015 року.

На електронну адресу суду надійшла заява від одного з потерпілих, який відмовився підтримувати обвинувачення про спричинення йому легких тілесних ушкоджень.

Допитаний сьогодні інший потерпілий також заявив, що не підтримує обвинувачення в частині, що стосується спричинення йому легких тілесних ушкоджень.

Суд виніс ухвалу, якою вирішив кримінальне провадження по обвинуваченню Бурча Володимира Володимировича , Деяк Сергія Васильовича, Мунчака Романа Івановича, Горбенка Родіона Ігоровича в частині обвинувачення про спричинення легких тілесних ушкоджень обом потерпілим за ч. 2 ст. 125 КК України на підставі п. 7 ч. 1 ст. 284 КПК України закрити у зв’язку з їх відмовою від обвинувачення у даному кримінальному провадженні.

Судом прикладено максимально зусиль, аби процес розгляду справи не затягувався, тому наступні засідання відбудуться вже наступного тижня, а саме 13, 14 та 15 лютого 2017 року о 10:00.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0