На Мукачівщині 29-річного чоловіка, який намагався зґвалтувати неповнолітню, засуджено до 8 років позбавлення волі

Кримінал  9 лютого 2017 року, 17:05 1541

Жителя Мукачівського району засуджено до позбавлення волі строком на 8 років за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст. 15 – ч.3 ст.152 КК України – закінчений замах на зґвалтування неповнолітньої, тобто статеві зносини із застосуванням фізичного насильства, вчинені щодо неповнолітньої та ч.1 ст.122 КК України – умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Як поінформували у Мукачівській місцевій прокуратурі, 6 червня 2016 року закарпатець, знаходячись серед поля між селами Нове Давидково та Великі Лучки Мукачівського району, намагався вступити в статеві зносини з 15-річною закарпаткою. Чоловік, знаючи, що дівчина неповнолітня і не бажає з ним жодних фізичних стосунків, застосовував до неї фізичне насильство, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За матеріалами досудового розслідування молодик повалив дівчину на землю, зірвав з неї одяг та намагався насильно вступити з нею у близькість. Однак, через активний опір неповнолітньої, а також допомоги свідка - іншої неповнолітньої дівчини, яка заступилась за подругу, злочинець не зміг довести злочин до кінця.

Відтак, його вину в суді прокурором доведено і за вчинене доведеться відбувати справедливе покарання - 8 років ув`язнення.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0