На Закарпатті чиновник не подав електронну декларацію: прокуратура розпочала досудове розслідування

Кримінал  14 лютого 2017 року, 12:29 777

Відділ організації діяльності у сфері запобігання корупції прокуратури Закарпатської області продовжує роботу з опрацювання та аналізу електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зокрема, в ході опрацювання відомостей розміщених у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та документів наданих Головним територіальним управлінням юстиції,  виявлено факт не подачі заступником начальника одного з районних відділів державної виконавчої служби ГТУЮ у Закарпатській області декларації особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

У зв’язку з цим слідчим відділом слідчого управління прокуратури області 13.02.2016  внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0