На Закарпатті викрили контрабандиста, який у столах заховав 535 пачок цигарок

Кримінал  16 лютого 2017 року, 08:41 1216 ФОТО

15 лютого 2017 року, на митному посту «Тиса» викрито спробу незаконного переміщення 535 пачок цигарок. Тютюнові вироби українець заховав у 5 столах, які він перевозив до Італії.

Водій автомобіля «Mercedes Sprinter», громадянин України, намагався незаконно вивезти до Італії цигарки смугою руху «червоний» коридор, запевняв закарпатських митників, що не переміщує жодних товарів, окрім задекларованих, повідомляє ДФС України в Закарпатській області.

Під час митного контролю у працівників митниці виникла підозра щодо переміщення прихованих від митного контролю товарів. Автомобіль скерували у спеціально відведене місце, де оглядова група митників і прикордонників за допомогою сканера виявила 535 пачок цигарок із марками акцизного збору України.

Так, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Цигарки та столи вилучено. Вартість тютюнових виробів становить 11235 грн. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0