Незаконний експорт товару на 4 мільйони гривень викрили на Закарпатті

Кримінал  16 лютого 2017 року, 13:17 726 ФОТО

Оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області ДЗЕ Нацполіції викрили злочинну схему, за якою експортери уникали сплати обов’язкових митних платежів.

За інформацією Департаменту захисту економіки, експортери використовували систему так званих "піджаків", тобто велику партію товару ділили на декілька маленьких частин та завозили на територію України. У подальшому її завантажують до одного автомобіля та за підробленими документами транспортують до замовника.

За аналогічною схемою був завезений одяг іноземного виробництва на суму понад 4 мільйони гривень. Відповідно до товарно-транспортної накладної автомобіль опломбований, проте це було зроблено тільки на папері. Товар по документах належав місцевому підприємцю. За його словами, він накопичував його впродовж  кількох років, а тепер вирішив продати.

Мукачівським районним відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за  ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. На  вилучений товар накладено арешт.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0