За пограбування аптеки виноградівець проведе чотири роки за ґратами

Кримінал  21 лютого 2017 року, 13:27 609

Апеляційний суд Закарпатської області залишив у силі вирок Виноградівського районного суду, яким мешканця Виноградова засуджено за вчинення злочину, передбаченого  ч. 2 ст. 186 КК (Грабіж).

Подія трапилася навесні торік, у місті Виноградові. Незважаючи на те, що 22-річний місцевий мешканець уже раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові правопорушення, зокрема крадіжки,  молодик не став на шлях виправлення, натомість наважився на черговий злочин -  посеред білого дня викрав з каси місцевої аптеки 800 гривень, – зазначає прес-служба Апеляційного суду Закарпатської області.

У той же день правоохоронцям вдалося затримали зловмисника «по гарячим слідам». У скоєнні злочину чоловік зізнався. Свої дії мотивував тим, що кримінальне правопорушення вчинив через важке матеріальне становище, оскільки ніде не працевлаштований, а на частину викрадених грошей купив їжу та одяг.

Місцевий суд, розглянувши справу, визнав зловмисника винним у вчиненні злочину, за скоєне суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на чотири роки. Проте, з рішенням суду виноградівець не погодився та оскаржив його у вищій інстанції. У апеляційній скарзі просив пом’якшити вирок відносно нього та зменшити термін  покарання до одного року.

Прокурор, своєю чергою, заперечував проти задоволення апеляційної скарги, вказуючи на те, що вирок - законний та обґрунтований, а  твердження обвинуваченого про те, що він залишився в безвихідній ситуації та потребував коштів, при цьому можливості працевлаштуватись у нього не було -  не відповідали дійсності, оскільки останній ніколи не звертався до центру зайнятості з метою пошуку роботи. Тому, на думку прокурора, апеляційна скарга не підлягала задоволенню.   

Вивчивши та дослідивши матеріали та  всі обставини справи,  колегія суддів Апеляційного суду краю встановила, що висновки суду першої інстанції  при призначенні покарання були  визнані обґрунтованими, а саме покарання - справедливим, необхідним та достатнім для виправлення та попередження нових подібних злочинів. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0