Суд змінив запобіжні заходи відносно працівників поліції, підозрюваних у торгівлі наркотиками

Кримінал  22 лютого 2017 року, 21:22 1356

Апеляційний суд Закарпатської області розглянув апеляційні скарги прокурора на ухвали слідчого судді Ужгородського міськрайонного суду, якими відмовлено в задоволенні клопотання слідчого про застосування запобіжних заходів у виді тримання під вартою щодо двох працівників поліції, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Органом досудового розслідування встановлено, що цьогоріч у січні, двоє дільничних офіцерів, маючи на меті створити видимість ефективності своєї роботи, вдалися до інсценування злочину – передали знайомому наркотичні речовини та запропонували йому обмовити себе у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 309 КК України, допустивши при цьому збут наркотичних засобів, – йдеться у повідомленні прес-служби Апеляційного суду Закарпатської області.

Відповідно до ухвал слідчого судді одному правоохоронцю обрано запобіжних захід – домашній арешт, іншому – особисте зобов’язання. Прокурор, не погоджуючись з рішеннями суду, оскаржив ухвали слідчого судді у вищій інстанції. В апеляційних скаргах просив суд застосувати до обох підозрюваних більш суворий запобіжний захід.

Вивчивши матеріали провадження та заслухавши його учасників, Апеляційний суд дійшов висновку: апеляційні скарги прокурора – задовольнити частково, а ухвали слідчого судді – скасувати.

Суд призначив чоловікам запобіжний захід – тримання під вартою до 26 березня 2017 року з можливістю внесення застави у розмірі 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 80 тисяч гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0