Офіційно: правоохоронці затримали на хабарі депутата Закарпатської облради

Кримінал  24 лютого 2017 року, 20:32 1936 ФОТО

Співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області Нацполіції та обласної прокуратури затримали посадовця у приміщенні районного управління ДВС.

400 доларів США неправомірної вигоди вимагав головний державний виконавець відділу ДВС райуправління юстиції за зняття обмеження щодо відчуження транспортного засобу. Окрім того, посадовець є депутатом Закарпатської обласної ради, – повідомляє Департамент захисту економіки Націонаьної поліції України.

23 лютого співробітники Управління захисту економіки (УЗЕ) в Закарпатській області ДЗЕ Нацполіції та обласної прокуратури затримали посадовця. 400 доларів США у якості хабара він одержав від місцевого мешканця у приміщенні виконавчої служби.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, повідомив, що, за його інформацією, затриманим депутатом є "єдиноцентрист" Роман Каптола.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0