Прокуратура перевіряє законність використання 1,4 млн грн при фінансуванні однієї з шкіл Великоберезнянщини

Кримінал  27 лютого 2017 року, 22:41 1041

Як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, попередньо встановлено, що  посадові особи відділу освіти Великоберезнянської РДА у період червня – грудня 2016 року перерахували підряднику кошти в сумі  близько 1 млн. 400 тис. грн для капітального ремонту їдальні та спортзалу однієї зі шкіл Великоберезнянщини.  

Проте, Ужгородською місцевою прокуратурою, у порядку здійснення представництва інтересів держави вивчено стан додержання вимог бюджетного законодавства в частині використання бюджетних коштів на капітальні ремонти на території Великоберезнянського району, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області.

У ході аналізу документів з’явилися обґрунтовані підстави запідозрити імовірну розтрату бюджетних коштів. Задля перевірки цих фактів слідчим шляхом місцевою прокуратурою направлено відповідні матеріали до Великоберезнянського ВП Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області.

На підставі названих матеріалів, для перевірки законності цільового використання бюджетних коштів, розпочато досудове розслідування за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення – ч. 2 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

На даний час слідство у кримінальному провадженні триває, вживаються всі необхідні заходи щодо встановлення обставин кримінального правопорушення та винних осіб.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0