Поліцейського, який нещодавно отримав 2 тисячі доларів хабара, тримають під вартою та відсторонили від посади

Кримінал  4 березня 2017 року, 08:01 748

Судом розглянуто клопотання прокуратури щодо тримання під вартою оперативного співробітника закарпатської поліції, який підозрюється в отриманні двох тисяч доларів «хабара». Прокуратура стверджує наступне: «Підозрюваний правоохоронець запропонував особі «вирішити питання» про не притягнення її до кримінальної відповідальності», за що вимагав певну суму грошових коштів.

Як повідомляє прес-служба Ужгородського міськрайонного суду, підозрюваний частково заперечує зазначене й вказує, що пропозицію особі надав, проте гроші чи будь-яку іншу винагороду за сприяння в уникненні відповідальності – не вимагав. Захисник правоохоронця, просить суд обрати йому менш суворий запобіжний захід. Оскільки, вину у вчиненому поліцейський частково визнає, добровільно надав слідству свідчення щодо події й самостійно з’явився на розгляд клопотання до суду.

Читайте також: Біля прокуратури Закарпаття затримано поліцейського, який отримував хабар у розмірі 2 тисяч доларів

Слідчий суддя, врахував позитивні характеристики з місця проживання й роботи правоохоронця, а також той факт, що підозрюваний має на утриманні п’ятирічну доньку. Проте, зважаючи на тяжкість вчиненого корумпованого правопорушення та  наявність ризику впливу на свідків тощо, суд  вважає за доцільне обрати тримання під вартою як запобіжний захід із можливістю внесення застави у розмірі 224 тисяч гривень. Разом із тим, 3 березня, ухвалою суду відсторонено підозрюваного  правоохоронця від посади.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0