Сепаратиста, який закликає від’єднати Закарпаття від України, судитимуть заочно

Кримінал  24 березня 2017 року, 10:07 855

Самопроголошеного командувача «Русинської Народної Армії», підозрюваного у посяганнях на територіальну цілісність і недоторканність України, судитимуть заочно. Слідчі Управління СБУ в Закарпатській області скерували до Ужгородського міськрайонного суду кримінальне провадження стосовно місцевого мешканця, який раніше притягався до відповідальності за ст. 109 Кримінального кодексу України.

Зловмисник тривалий час переховується від правосуддя в РФ. На власній сторінці в одній із соцмереж закликав від імені командування «Русинської Народної Армії» поповнювати її ряди, від’єднати Закарпатську область від України та створити так звану республіку «Підкарпатська Русь», – повідомляє врес-група УСБУ в Закарпатській області.

Самопроголошений діяч фейкової республіки також поширив відео, де він спалює Державний прапор України. Дії цього громадянина були кваліфіковані за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.1 ст.338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України.

Зловмиснику загрожує від п’яти до десяти років ув’язнення. У 2016 році слідчі Управління СБ України в Закарпатській області скерували до суду обвинувальний акт для заочного засудження самопроголошеного прем’єр-міністра фейкової республіки, який також переховується в РФ.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0