Українець перевозив через кордон насіння коноплі

Кримінал  24 березня 2017 року, 14:59 3025 ФОТОФАКТ

23 березня працівники Закарпатської митниці ДФС на митному посту «Тиса» припинили спробу ввезення на територію України насіння коноплі, вартістю майже 2 000 євро. Ввезти його намагався українець, який прямував із Іспанії в Україну мікроавтобусом «MERCEDES SPRINTER».

Виявили насіння під час проведення митного огляду транспортного засобу та речей із застосуванням собаки, яка навчена на пошук наркотиків. Зокрема, працівники митниці знайшли декілька десятків бляшаних коробочок та картонних блістерів, у яких містились пластикові пробірки з насінням коноплі, – інформує ДФС у Закарпатській області.

На упаковках, крім гучних комерційних назв типу «KILLER KUCH», «MOBY DICK», «MOHAM RAM», «BIG FOOT», також містилось попередження такого змісту: «Це насіння не призначається для домашнього та сільськогосподарського культивування, у цих умовах вирощування строго заборонено. Фірма не несе відповідальності за дії третіх осіб, що нелегально використовують це насіння. Не для продажу особам, що молодші за 18 років».

Наразі митницею проводяться дії по документуванню виявленого правопорушення. У разі потрапляння на територію України цього насіння з нього могли виростити декілька сотень рослин. Відтак, зі них наркоділки отримали б десятки кілограмів наркотичного засобу канабіс.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0