За напад на пенсіонерку мукачівець сяде до в’язниці на 7 років та 6 місяців

Кримінал  29 березня 2017 року, 19:49 1098

35-річний мукачівець, який за грабіж провів у місці позбавлення волі 4 роки, за рішенням Мукачівського районного суду знову сяде до в’язниці. Цього разу за рішенням суду чоловік отримав 7 років та 6 місяців позбавлення волі за розбій.

Поліція встановила, що мукачівець вирішив помститися 77-літній жінці, через яку, як вважав, минулого разу потрапив до в’язниці, тому у травні 2016 року напав на неї та сильно побив. Чоловік у 2015 році вийшов із колонії, де провів 4 роки за грабіж цієї ж пенсіонерки. Знаючи, що жінка проживає сама, нападник вирішив, що пенсіонерка повинна спокутувати перед ним вину, даючи гроші на кишенькові витрати. Після того, як мукачівець сильно побив жінку, вона звернулася по допомогу до поліції. Злочинця оперативники розшукали та затримали. Слідчі провели досудове розслідування, в ході якого зібрали достатньо доказів для доведення його вини у скоєнні злочину та передали матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду, – зазначає відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Після розгляду зібраних доказів Мукачівський міськрайонний суд виніс вирок підозрюваному та визнав його винним у вчиненні розбою, поєднаному із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому повторно та поєднаному з проникненням у житло, та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років 6 місяців.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0