На Хустщині незаконно нарубали лісу на 250 тисяч гривень

Кримінал  31 березня 2017 року, 15:11 1052

Хустською місцевою прокуратурою внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, за фактом неналежного виконання службовими особами ДП "Хустське ЛДГ" своїх службових обов’язків, у зв’язку з чим інтересам держави спричинено тяжких наслідків.

Під час проведення ревізії виявлено незаконні рубки, загальний об’єм яких становить 37,13 м. куб., чим спричинено матеріальну шкоду на загальну суму понад 250 тис. грн. Також, як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області, встановлено, що службовими особами ДП "Хустське ЛДГ", внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, незаконно зрубано 40 дерев породи "Бук", що становить 37,13 м.куб., в ур. ривий та ур. Осава, Липчанського лісництва ДП "Хустське ЛДГ", чим інтересам держави спричинено матеріальну шкоду (тяжкі наслідки) на загальну суму 251 106 грн.

Згідно санкції ч. 2 ст. 367 КК України винним особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 4 250 грн. до 12 750 грн. або без такого.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0