Медпрацівниця Мукачівської ЦРЛ "відзначилася" ганебними вчинками, через які тепер постане перед судом

Кримінал  13 квітня 2017 року, 16:31 3953

Мукачівською місцевою прокуратурою, за наслідками проведеного досудового розслідування, надіслано до суду обвинувальний акт стосовно медпрацівника мукачівської ЦРЛ у вчиненні нею підроблення документу який видається та посвідчується особою, яка має право видавати та посвідчувати такі документи, і який надає певні права вчинене повторно, використання завідомо підробленого документу та заволодіння чужим майном, шляхом обману вчинено повторно ( ч.1 ст. 358,  ч.3 ст. 358, ч. 4 ст. 358  та ч. 1 і 2 ст. 190  КК України).

Як повідомив виконувач обов’язків керівника Мукачівської місцевої прокуратури Роман Романик, в умовах реформування в державі медичної галузі, впровадження в життя програми «Доступні ліки» з метою покращення якості життя співвітчизників, окремі медичні працівники фактично зводять нанівець старання працівників МОЗ України та добросовісних лікарів, – зазначає прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Зокрема, слідством встановлено, що громадянка К. будучи медичним працівником одного з відділень Мукачівської центральної районної лікарні, маючи доступ до медичних документів та печаток, без відома лікарів-онкологів на рецептурних бланках для виписування лікарських засобів і виробів медичного призначення, (що відпускаються за повну вартість, безоплатно, з оплатою 50% і таких, що підлягають предметно-кількісному обліку), виписувала медичні препарати на ім’я мешканців міста Мукачево та неіснуючих осіб  та ставила на вказаних рецептурних бланках від імені лікарів-онкологів Мукачівської ЦРЛ підписи та печатки.

В подальшому, ця медпрацівниця, перебуваючи в Мукачівському міському комунальному підприємстві «Соціальна аптека», надавала заздалегідь підроблені нею рецептурні бланки, на підставі яких отримувала медичні препарати, які в подальшому за заниженою вартістю продавала онкологічно хворим особам, а виручені грошові кошти витратила на власні потреби.
 
Загалом, правоохоронцями викрито близько 50 епізодів такої злочинної діяльності громадянки К., внаслідок яких завдано матеріальної шкоди державі на суму щонайменше 40 000 гривень.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0